Skip to content

Simulant

Kateřina Krejčová ve své závěrečné řeči před Obvodním soudem pro Prahu 1, kde byla již podruhé odsouzena za napadení policisty, uvádí: „Má osoba zde není vůbec důležitá.“ Naprosto s ní souhlasím. V celém případu je totiž důležitý někdo jiný. Simulant.

Nadstrážmistr Filip Dlesk (326 025) chtěl zřejmě České republice udržet statistické prvenství. Být evropským rekordmanem v počtu napadených veřejných činitelů, kterých je u nás každoročně okolo sedmi stovek, je pro české policisty zřejmě dokladem prestiže jejich povolání. Aby policejní hrdina doložil kruté dopady onoho „násilí hrubého charakteru“, nechal si od praktického lékaře MUDr. Jana Lidmily (Zdravotnické zařízení MV na Praze 1) vystavit osmidenní neschopenku.

Zatímco je za „komunistku“ v internetových diskuzích označována Kateřina Krejčová, praktikujícím komunistou se ve skutečnosti stal náš statečný simulant. Jak jinak by tito diskutující nazývali příživníka, který zneužívá štědrého systému státu? Protože mladý nadstrážmistr zvládl vystudovat jen ošetřovatelství na střední škole, o mnoho nás nepřipravil (posuďte sami). O to víc ale stála práce dalších lidí: soudních znalců (zde, zde), státních zástupců, policistů, lékařů, soudců, justičních strážců.

Díky hrdinství Filipa Dleska bude České republice zřejmě zachováno ještě jedno prvenství. Práci marodícího policisty musí přeci někdo zastoupit. Přestože již dnes držíme v rámci Evropy první příčky v počtu policistů na počet obyvatel, Policejní prezidium ČR chce navýšit 40 tisíc policistů o další 4 tisíce.

Parazita můžete kontaktovat zde.